Wiadamości Gazeta.pl

Puchatka Xena szuka pilnie DT/ DS. Warszawa

  • 7.JPG
  • 7.JPG
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 8.JPG

Kochana, słodka puchatka. Nieduża, kompaktowa, prawie nakolankowa- może ciut za duża, jednak ona o tym nie wie i z radością pakuje się człowiekowi na kolana szukając w nim oparcia. Xena została bardzo skrzywdzona przez życie- wrzucona do boksu z innymi psami wiele lat temu, zapomniana i pozostawiona sama sobie. Mimo to nie straciła wiary w ludzi i chęci do życia. Nie jest stara- ma ok. 7/8 lat, czego zupełnie po niej nie widać- ma dużo energii, siły, jest wesoła i aktywna, zawsze gotowa do działania. Xena jest również bardzo delikatna i wrażliwa. Na początku zupełnie nie umiała chodzić na smyczy, chciała- ale bardzo się stresowała. Udawało się to w biegu ;) z czasem było coraz lepiej, jednak ma jeszcze swoje dni, gdy jest zbyt rozemocjonowana by skupiać się na smyczy i robi fikołki lub piruety w powietrzu. Myślę, że w domu, przy regularnych spacerach i troskliwych, cierpliwych opiekunach, którzy daliby jej poczucie bezpieczeństwa szybko zrozumie, że na spacerach nie trzeba się denerwować.
Xena spędziła całe życie z psami i chyba nie ma z nimi dobrych wspomnień bo w warunkach hotelowych nie życzy sobie kontaktu z nimi. Wygląda na to, że atakuje ze strachu. Będziemy nad tym pracować jednak na ten moment nadaje się do domu jako jedynaczka.
W hotelu ma kontakt z pięcioletnią dziewczynką- jest ok, może zamieszkać ze starszymi (5+) dziećmi.
W obliczu tego, że smycz jest jeszcze problemem dziwnie brzmi stwierdzenia, że 'lubi spacery' ale Xena naprawdę je lubi! Gdy przyjezdżam podbiega do bramy i czeka zniecierpliwiona na wyjście. Dodaję filmik, gdzie widać, jak ładnie potrafi spacerować.
Xena szuka pocieszenia w ramionach człowieka. W hotelu ma o niebo lepiej niż w schronisku jednak ona potrzebuje spokoju i stabilizacji. Kogoś, kto już nigdy jej nie skrzywdzi i pokaże, że nie trzeba się bać.
Xena jest grzeczna u weterynarza i fryzjera. Pięknie skupia się na smakołykach więc wiele można z nią wytrenować.
Przebywa w hotelu Psi Gaj w Borkach k. Nieporętu (ok. Warszawy) i zaprasza na zapoznanie!
515-998-598

 

Cena: nie podano