Wiadamości Gazeta.pl

Bamber cudowny mix pudel psia owieczka szuka domu :-)

  • 1.JPG
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 10.JPG
  • 8.JPG
  • 9.JPG

Kto pokocha mojego cudownego Bamberka? Mix pudelka i owieczki muśniętego sznaucerem, mięciutki w dotyku! Ma wyjątkowe loczki :-) Nie da się nie uśmiechnąć na jego widok. Przekochany, wesoły, ale popada też czasem w chwile zadumy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, u weterynarza i fryzjera- pies idealny. Zero agresji- kocha człowieka, w hotelu ma kontakt z 5 letnią dziewczynką którą uwielbia. Bez problemu dogaduje się z innymi psami- uwielbia się z nimi bawić. Test na koty zdał na szóstkę. Bamberek to psi seniorek, po całym życiu w schronisku ma kilka kg do zrzucenia. Nie wiem jak tak wspaniały, proludzki, pozytywny pies przetrwał osiem długich lat bez kontaktu z ludźmi, bez żadnych bodźców, spacerów, żadnych atrakcji... Teraz w hotelu ma o niebo lepiej ale to nadal boks- szukam dla Bamberka najfajniejszego domu na świecie! Nikt nigdy o niego nie dbał, przyjechała taka brudna kupka filcu, po @Sposób na psa ukazał nam się przepiękny pudel :-) w badaniach krwi wyszła niedoczynność tarczycy i podwyższone parametry wątroby, czekamy na USG. Myślę, że doprowadzenie Bamberka do pełni zdrowia to kwestia kilku tygodni- dostaje suplementy i dobre jedzonko. Do zrobienia są też zęby.
Bamberek jest typem gadatliwym- zna kilka psich wyrazów, a nie tam takie zwykłe hau hau ;-) co absolutnie nie oznacza, że jest szczekliwy, o nie. Po prostu lubi sobie pomruczeć pod nosem, co jest urocze.
Bez problemu jeździ samochodem.
Przez człowieka stracił szansę na dom, gdy był młody i adopcyjny. Nadal jest jednak piękny a przede wszystkim ma wspaniały charakter. Waży 19 kg (myślę, że docelowo ok. 16).
Przebywa w okolicach Warszawy. Zapraszam na spacer :-)
515998598

 

Cena: nie podano