Wiadamości Gazeta.pl

Malutka Kawa nie szkodzi zdrowiu! Pokochaj, adoptuj, bądź szczęśliwy wraz z Kawą!

  • 1.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Kawa to malutka, młodziutka sunia, która wydaje się, że utknęła gdzieś na drodze swojego życia. Dokładnie utknęła w gminnym kojcu na lubelszczyźnie, gdzie wichry i śniegi nie są jej obce, a zimno mrozi jej małe kostki.
Kawa nie rozgrzeje samej siebie...widzieliście kiedyś kubek kawy? Szybko się chłodzi...potrzebuje ludzkich rąk by utrzymać temperaturę i się ciepłem podzielić z człowiekiem! Tak samo jest z naszą malutką Kawą...ona potrzebuje człowieka, jak powietrza!

Sunia jest naprawdę niewielka. Szorstkowłosa. Złakniona kontaktu z człowiekiem, każdego jego dotyku, słowa, czy choćby spojrzenia.

Będzie wspaniałą, kompaktową psijaciółką jeśli tylko da się jej szansę i zabierze się ją do domu…

Ona nie zajmuje dużo miejsca, nie potrzebuje dziennie kilkugodzinnych spacerów (choć takimi też pewnie nie pogardzi), ona potrzebuje głównie swej rodziny, ciepłego kąta w domu (choć łóżko i kanapa jest bardziej odpowiednie dla takiej malizny) i miłości. Sama od siebie podaruje całe swe serce i duszę...a pozytywnych uczuć do człowieka ma MNÓSTWO.

Sunia przebywa w woj. Lubelskim, ale transport na terenie Polski nie stanowi niemożliwego. Pomożemy w zorganizowaniu transportu.

Nie wydamy suni na łańcuch, czy do kojca!
Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Cena: nie podano