Wiadamości Gazeta.pl

Mała Fanta - czy przeżyje zimę bez domu? Mała sunia do pilnej adopcji!

  • 1.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg

Oto Fanta. Właściwie to Fantazja, ale dla przyjaciół po prostu Fanta.

Fanta nie miała łatwo przez ostatnie miesiące. Trafiła zaraz po wakacjach do gminnego kojca i tam czekała albo na nowy dom, albo na wywózkę do złej sławy schroniska.

Wywózka już coraz bliżej, a dla Fanta wciąż nie ma domu! Do tego dochodzi zimno….Sunia sobie już nie radzi w kojcu. Krótkie futro, za duża buda...zimno wkrada się w jej kostki…Nie ma możliwości ogrzania się i po prostu z dnia na dzień coraz bardziej marznie.

Jaka jest Fanta? Jest malutką (ok 6 kg), około roczną suczką, która kocha cały świat, choć świat zdaje się nie kochać jej…

Sunia jest bardzo ufna, kontaktowa, aktywna, jak na swoje wymiary. Kocha się bawić z innymi psami i z ludźmi. Jest psem w 100% pozytywnym!
Każdego dnia oczekuje z niecierpliwością tych kilku chwil, które może spędzić z człowiekiem podczas karmienia i sprzątania kojca...ale człowiek zawsze za szybko odchodzi...

Fanta będzie wspaniałą psią przyjaciółką na długie lata! Tylko trzeba dać jej szansę….i wyciągnąć ją z kojca zanim zima, albo zły schron ją zabije.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Nie wydajemy psów na łańcuch, ani do kojca!

W miarę możliwości pomagamy w transporcie.

Kontakt w sprawie adopcji:

 

Cena: nie podano