Wiadamości Gazeta.pl

Kurtki zimowe dla pań

Kurtka jest podstawą garderoby zimowej większości pań. Takie proste i utylitarne rozwiązanie sprawdzi się w niemal każdej okazji. Zależnie od pogody, różne rodzaje kurtek różnią się w znacznym stopniu od siebie – damska kurtka jesienna jest stylizowana inaczej od lekkiej kurteczki na wiosnę. Prawdziwa miłośniczka mody powinna mieć w garderobie parę opcji, aby móc o każdej porze wyglądać przebojowo i modnie. Taka kurteczka idealnie nadaje się do atletycznej, codziennej lub sztywnej stylizacji.
Możesz nałożyć czarną skajową kurtkę na stylową sukienkę i wyglądać w niej genialnie. Skórzane cropped kurtki są szczytem mody – niejedna damska kurtka jesienna jest wykonana w tym stylu. Świetnie komponują się zarówno z jeansami, jak i eleganckimi spódnicami.
Innym ciekawym wyborem będą ocieplane parki – wykonane są z ciepłych synetycznych materiałów i wykończone sztucznym futrem lub podobnym materiałem. Polarowe kurtki z softshella również dobrze sprawdzą się na niewygodną pogodę – chronią przed opadami. Ale w https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie każda z Nas, niezależnie od swojej figury, może kupić doskonałą kurtkę.

 

Cena: nie podano