Wiadamości Gazeta.pl

Frankie i Cleo, wspaniałe sunie w typie OWCZARKA BELGISJKIEGO adopcja

  • 1.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Frankie i Cleo szukają domu. Tylko i wyłącznie do wspólnej adopcji!
Frankie i Cleo to siostry .Do schroniska trafiły w opłakanym stanie psychicznym. Sunie przeraźliwie bały się człowieka. Pierwszy tydzień przesiedziały skulone w jednej budzie. Dotyk ludzkiej ręki a nawet ludzki wzrok paraliżował je ze strachu. Stan suniek to dzieło człowieka, to poprzedni "właściciel" doprowadził do tego, że dotyk ludzkiej ręki kojarzył im się wyłącznie z bólem i strachem. Przez cały czas były razem, jedna dbała o drugą, jedna tuliła się do drugiej, strach dzielony na dwoje....Podjeliśmy się trudnej pracy z dziewczynkami. Dzięki regularnym kontaktom z człowiekiem, głaskaniu i spacerom udało się W ciągu 7 miesięcy przeszły prawdziwą metamorfozę. Są jeszcze troszkę nieśmiałe, ale same podchodzą do człowieka, dopominają się o spacerek i głaski. Spuszczone ze smyczy nie uciekają ! Trzymają się blisko człowieka. To dzięki pracownikom i wolontariuszom sunieczki odzyskały wiarę w to, że ludzki dotyk nie zawsze oznacza cierpienie. A szczególne podziękowania należą się naszym 3 koleżankom wolontariuszkom - Kasi i jej córci oraz Uli, które co tydzień dzielnie socjalizowały Frankie i Cleo.
Dla siostrzyczekk szukamy wrażliwego, czułego i odpowiedzialnego człowieka, który da im trochę czasu na aklimatyzację i będzie w stanie zrozumieć to, że skrzywdzony pies nie od razu radośnie wskoczy na kolana.
Frankie i Cleo są w typie owczarka belgijskiego, sięgają ponad kolano . Są bardzo łagodne, akceptują inne psy bez problemu.
Mają ok. 3 lat. Potrafią chodzić na smyczy. Są wysterylizowane, zaszczepione i zachipowane. Obowiązuje umowa adopcyjna. Do adopcji tylko razem do cierpliwego i odpowiedzialnego domu.

Tel. 665-158-238

 

Cena: nie podano