Wiadamości Gazeta.pl

BakaLIOVE, czyli cudne i TULAŚNE 5 mcy kociaki do adopcji

  • DSC_3961.jpg
  • DSC_3961.jpg
  • DSC_3949.jpg
  • DSC_3918.jpg
  • DSC_3953.jpg
  • DSC_4025.jpg

BakaLIOVE, czyli cudne i TULAŚNE 5 mcy kociaki do adopcji
Miziaste Bakalia & Figa, czyli koty w wersji de luxe
Obecnie mają około 5 mcy. Stanowią duet wyjątkowo piękny pod względem doznań wizualnych oraz usposobień - z cała odpowiedzialnością można powiedzieć, że to koty idealne, miziaste, bardzo kochane przylepki. Wyglądają niczym para pingwinów - noszą fraczki z żabotem, białe rękawiczki, wąsy i brewki. Rewelacyjnie odnalazły się w warunkach domowych, są niekłopotliwe i grzeczne. To duet wymarzony - świetnie się uzupełniający - wszystko robią razem, bawią się, pielęgnują futerko, jedzą i nos w nos odkrywają świat. Są kotami asystującymi - gdzie człowiek tam i one, bez nich nie może odbyć się poranna toaleta, a jeśli seans filmowy – to wyłącznie z kotami na kolanach. Pięknie przesypiają całe noce - dostosowały się do rytmu dnia opiekuna.
Bakalia jest niepoprawnym pieszczochem – ciężko o większe mruczadło - mruczy niczym diesel przy byle muśnięciu, jest rozgadana – lubi się przekomarzać i wyznawać miłość i uwielbienie człowiekowi. Bezgranicznie ufa człowiekowi, jest rozkosznie gapowata (co widać w tych pięknych, wielkich oczach), a przy tym delikatna i bardzo urocza. Centrum jej wszechświat stanowi człowiek i siostra.
Figa nie ustępuję siostrze pod względem zamiłowania do pieszczot i miziania, pozostaje trochę w cieniu siostry, ale umie upomnieć się o swoje miejsce na kolanach opiekuna. Dodatkowo ma bzika na punkcie zabawek. Wciąż nosi w pyszczku pluszowe myszki i wyszukuje coraz to nowe kryjówki dla swojego łupu. To prawdziwa królowa rupieci – wszystko się przyda – ma swoje pudełeczko z którego wyjmuje rupiecie i zabawki, a potem tam je odnosi. Jest typową kocią sroką – złodziejką – to co się świeci, wydaje dźwięki, lub jest kawałkiem papierka pada jej łupem – nosi to potem dumnie w pyszczku po mieszkaniu jak najcenniejszy skarb. Figa nawet zasypia z myszką w pyszczku! Jest cichutka (Bakalia gada za dwie) i jest wielkim żarłokiem (choć jest mniejsza i smuklejsza od Bakalii). Człowieka kocha wielką kocią miłością – kiedy ma ochotę na głaski potrafi być najsłodszym kociakiem świata, ostentacyjnie gramoli się na kolana, głośno mruczy głaskana, wkłada łebek pod rękę.
Kotki są niekłopotliwe, dają ogrom miłości, za tak niewiele - kiedy przyjdą się przytulać całe zło tego świata na chwilę przestaje mieć znaczenie. Jeśli szukasz niewymagającego kociego towarzystwa dla siebie i swojej rodziny to kotki wymarzone - skruszą najtrwalsze serca, każdy rozpływa się nad nimi i ich uwielbieniem dla ludzi. Dzięki nim Twój dom nie będzie już nigdy tylko mieszkaniem.
Kotki są zdrowe, mają książeczki zdrowia. Bezbłędnie korzystają z kuwety – nie przydarzają się żadne kuwetowe wpadki. Korzystają z drapaka.

Przebywają w Krakowie. Warunkiem adopcji jest sterylizacja w dorosłym wieku.

Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: jak dorosną
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów,
woj. świętokrzyskie
tel. po godz. 16.00

 

Cena: nie podano