Wiadamości Gazeta.pl

Kancelaria Adwokacka – porady prawne, opinie, pisma procesowe

 • 02.jpg

  Utworzona w 2014 roku Kancelaria Adwokacka prowadzona jest indywidualnie przez adwokata Jana Łopatowskiego - prawnika kontynuującego tradycję rodzinną już w trzecim pokoleniu.
  W ramach Kancelarii świadczone są kompleksowe usługi prawne z różnych dziedzin prawa na rzecz Klientów indywidualnych, a w pewnym zakresie także na rzecz przedsiębiorców, w sposób charakteryzujący się najwyższą jakością i rzetelnością oraz profesjonalizmem, gwarantującym bezpieczeństwo, przy niewygórowanym wynagrodzeniu.

  Kancelaria adwokata Jana Łopatowskiego zapewnia obsługę prawną, polegającą na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych i pism procesowych oraz występowaniu przed sądami i urzędami w zakresie prawa:
  karnego (w tym wykroczeń oraz w postępowaniu wykonawczym),
  cywilnego :

  - prawa rzeczowego i zobowiązań (m.in. o zapłatę należności, odszkodowanie i zadośćuczynienie, ochronę dóbr osobistych),

  - prawa spadkowego (m.in. o zachowek, o dział spadku),

  - rodzinnego i opiekuńczego (m.in. rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi, podział majątku)

  - na etapie postępowania egzekucyjnego (m.in. egzekucja roszczeń pieniężnych i niepieniężnych, powództwo przeciwegzekucyjne),
  administracyjnego (pomoc prawna przed organami administracyjnymi oraz reprezentacja na etapie sądowoadministracyjnym),
  gospodarczego (opiniowanie i sporządzanie umów, opinii prawnych, spory między przedsiębiorcami, dochodzenie należności i windykacja).


  Siedziba - ul. Mieszka I 54/7, 66-400 Gorzów Wlkp
  Filia - ul. Szkolna 4, 66-400 Gorzów Wlkp
  +48 609 788 444
  adw.jan.lopatowski@gmail.com
  http://www.adwokat-lopatowski.pl

   

  Cena: nie podano