Wiadamości Gazeta.pl

Excel VBA – raportowanie, analiza i wizualizacja danych

Witam!

Raportowanie
Zajmuję się przygotowaniem oraz formatowaniem danych z różnych źródeł na potrzeby późniejszych raportów. Dzięki zaawansowanej znajomości excela przetwarzam dane w sposób szybki oraz efektowny. Rozwiązania stosowane prze ze mnie są dedykowane dla raportów prostych jak i wielopoziomowych opartych na relacjach. Korzystanie z przygotowanych raportów jest łatwe oraz intuicyjne. Swoje wsparcie oferuję przy tworzeniu raportów stałych oraz cyklicznych.

Makra w excel
Dzięki znajomości VBA realizuję zlecania związane z pisaniem makr. Pozwala to na pełną automatyzację pracy w exelu, która ze żmudnej pracy przekłada się na efektywność. Zaoferowane procedury napisane w języku VBA upraszczają pracę i nie wymagają zaangażowania klienta. Tworzę użyteczne aplikację dla excela, które rozszerzają zastosowanie exela.

Analiza danych i wizualizacja
Na potrzeby klientów przygotowuję analizę danych za pomocą takich narzędzi jak tabela przestawna oraz wykresy. Optymalizuję analizę poprzez przygotowanie dashboardów, dzięki którym analizowane danych staje się jasne i czytelne. Oferuję indywidualne podejście do każdego zagadnienia.

Baza danych
Excel może również być dobrą bazą danych. Kompleksowo zajmuje się budowaniem takich baz od podstaw tak aby zebrane dane były relatywne. Wykorzystanie formularzy pozwala na proste oraz szybkie wprowadzanie danych oraz późniejsze generowanie potrzebnych danych np. w postaci wydruku czy pliku formatu PDF.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu.
http://pomocexcel.pl/

 

Cena: nie podano