Wiadamości Gazeta.pl

Aranżacja wnętrz Perfect Construction opinie

 • Aranżacja wnętrz Perfect Construction opinie (1).jpg

  Perfect Construction - perfekcyjne wykończenie i aranżacja wnętrz Kupiłeś nowe mieszkanie i marzysz o pięknym wykończeniu oraz nowoczesnej aranżacji wnętrz? Planujesz remont, ale nie wiesz co zrobić, aby przestrzeń była ładna i funkcjonalna?

  A może jesteś właścicielem małej kawalerki i chciałbyś urządzić ją w taki sposób, aby była optycznie większa i wygodniejsza?
  Jeśli stoją przed Tobą takie wyzwania, powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów!

  Firmą, która z pewnością pomoże Ci w każdej kwestii związanej z wykończeniem i aranżacją wnętrz jest Perfect Construction z Gdańska.
  Jest to młody, kreatywny zespół specjalistów z wielu dziedzin, którego wiedza i doświadczenie pozwolą sprostać Twoim oczekiwaniom nawet jeśli jesteś najbardziej wymagającym klientem.

  Oferta firmy jest bardzo szeroka i zapewnia wsparcie na każdym etapie prac.
  Dzięki Perfect Construction możesz liczyć na:

  - pomoc w zakresie zakupu i projektu- fachowe wsparcie począwszy od wyboru mieszkania, po wszelkie formalności

  - przygotowanie dokumentacji, odbiór mieszkania, wykonanie projektu, wizualizacji i listy zakupów,

  - prace wykonawcze i budowlane- oferta zawiera zakup, transport i magazynowanie niezbędnych produktów oraz pełen pakiet prac budowlanych,

  - pełną obsługę oraz nadzór w trakcie i po pracy

  - w ofercie nadzór koordynatora, gwarancja terminu realizacji, sprzątanie po wykonanej pracy i dwuletnia gwarancja na wykonane usługi.


  Aby ułatwić Ci wybór, oferta firmy została podzielona na 6 pakietów zróżnicowanych pod względem zakresu usług i produktów oraz oczywiście cen.


  Do wyboru są następujące opcje:

  - Pakiet Standard- 250 produktów- (590 zł za m2 brutto),

  - Pakiet Premium- 3000 produktów- (690 zł za m2 brutto),

  - Pakiet Premium Plus- 4000 produktów- (790 zł za m2 brutto),

  - Pakiet Gold- 5500 produktów- (990 zł za m2 brutto),

  - Pakiet Gold Plus- 7000 produktów- (1090 zł za m2 brutto),

  - Pakiet Perfect Design- nieograniczona ilość produktów- (cena ustalana na podstawie budżetu klienta).


  Perfect Construction to gwarancja zadowolenia i innowacyjnych rozwiązań oraz produktów dostosowanych do Twoich możliwości.
  Jeśli marzysz o pięknym, funkcjonalnym mieszkaniu i rzetelnym wsparciu, zachęcamy do kontaktu:


  Tel.: 58 739 63 03
  CH Oliwa (1 piętro)
  ul. Grunwaldzka 309
  80-309 Gdańsk
  perfectconstruction.pl


  Sprawdź opinie:


  „Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż atmosfera i obsługa firmy na b.przyjemnym poziomie tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać . W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości , tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio bo akurat w moim przypadku co nie jest regułą były lekkie perturbacje z podwykonawcami co wpłynęło na termin realizacji . Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane . Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)".
  Arek


  „Świetni fachowcy, przyjazna atmosfera. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie - od projektu po wykonanie... Nie tylko potrafią się dostosować do wieku i potrzeb klienta, ale także świetnie doradzić i przekonać do innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie uwzględniają gusty i dotychczasowe przyzwyczajenia. Dzięki nim można oszczędzić dużo czasu i rozczarowań...".
  Barbara

   

  Cena: nie podano