Wiadamości Gazeta.pl

Formexplode

 • 20171017_100518.jpg

  Ogłoszenie prywatne - pozostałość po kuracji ( całe opakowanie 250g, ważność 04.2018)

  FormExplode jest suplementem diety, który jest nowością na rynku podobnych specyfików adresowanych do wszystkich osób, które chciałyby w krótkim czasie uzyskać pożądane rezultaty kształtowania swojej sylwetki. Zażywając FormExplode można zyskać nawet do 10 kg mięśni w ciągu jednego miesiąca używania. Ciało zyskuje atletycznej sylwetki, a tłuszcz raz na zawsze znika.

  Suplement FormExplode był poddawany testom naukowym w kontrolowanych warunkach, podczas których naukowcom udało się jak najbardziej potwierdzić skuteczność nowej formuły. Co więcej, odkryli oni tajemnicę składu FormExplode oraz tego, co właściwie powoduje tak ekstremalnie szybki przyrost masy mięśniowej.

  Przede wszystkim, na podkreślenie zasługują wnioski naukowców, którzy orzekli, że skład FormExplode jest bezpieczny dla organizmu człowieka i całkowicie naturalny. Tajemnicę składu FormExplode odkryli badacze z Uniwersytetu Stanowego w Scranton w Stanach Zjednoczonych. W formule tej znajduje się unikalna kompozycja składników, stanowiąca połączenie naturalnie występujących w organizmie substancji: BCAA, kreatyny, L-argininy oraz L-karnityny Odpowiadają one za szybkie rezultaty w procesie budowy mięśni. Dodatkowo, FormExplode ma korzystne działanie dla zdrowia człowieka. Przyspiesza tempo przemiany materii, odprowadzając szkodliwe toksyny, spalając zalegający tłuszcz i zamieniając go w mięśnie. Ponadto, skład FormExplode przyczynia się do wspomożenia prawidłowego krążenia krwi w organizmie. Powodują również zwiększenie sprawności seksualnej mężczyzny.

   

  Cena: 120;-